رفتن به محتوای اصلی

وردپرس

وردپرس یکی از ارائه دهندگان بزرگ خدمات وردپرس فارسی می باشد که در سال 1395 توسط دو نفر از توسعه دهندگان ارشد فعلی بنا شده است. که فعالیت اصلی آن در زمینه ارائه قالب ، افزونه و آموزش وردپرس می باشد.

با ما تماس بگیرید

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

موقعیت مکانی ما

0911 319 2750 - 0911 319 4750 info@BornaProcess.ir
مزیت های نظارت خودکار دما ( Automated Temperature Monitoring )

مزیت های نظارت خودکار دما ( automated temperature monitoring )

نظارت خودکار دما ، برای ایمنی دارو‌‌ها و واکسن‌ها در بیمارستان‌ها، جی پی‌ها، داروخانه‌ها، مراکز مراقبتی و در سرتاسر زنجیره ی تامین، حیاتی است .

حفاظت‌ازکالا‌ها و نگه‌داشتن موجودی‌کالاها در دمای‌مناسب برای‌ایمنی‌بیمار، کارایی‌و اجتناب از ضایعات، در سرویس‌سلامت‌ملی و هرگونه محیط پزشکی‌یابهداشتی، بسیارمهم است.

نظارت خودکار دما

گزارش اخیر کمیسیون کیفیت مراقبت نیز ، مناطق رایج خطر را هنگام استفاده از داروها در سرتاسر مراقبت های بهداشتی و اجتماعی در انگلستان ، برجسته می کند .

کسب‌ اطمینان از مدیریت‌سازگار‌ دارو، می‌تواند به دلیل تلاش زمانبر در اندازه گیری‌و ثبت‌دما، در یخچال‌های‌بخش‌ها و دارو دشوار باشد . کارکنان اغلب دماها را به صورت دستی بررسی می کنند. اینکار، زمان را ازمراقبت‌ از بیمار می‌گیرد و خطر ازدست‌رفتن‌بررسی‌ها را در صورت‌بروز موارد اضطراری، افزایش می‌دهد. همچنین هیچ راهی برای اندازه گیری نحوه نوسان دما بین بررسی ها یا مشاهده روند ها در طول زمان وجود ندارد .

برخی از بیمارستان‌ها پروب‌های سیمی‌ِحداقلی و حداکثری را روی‌یخچال‌ها تعبیه می‌کنند. در صورت دمای بالاتر از 8درجه ، زنگ‌هشداری را به‌صدا درمی‌‌آورند. اما ممکن است بیش از حد حساس باشند. حتی اگر درب یخچال برای بازیابی داروها باز شود ، هشدار به صدا در می‌‌آید. برخورد با هشدار های‌کاذب ، بر حجم کاری‌ِپرستاران و کارکنان داروخانه می‌افزاید و باز هم زمان را از سایر وظایف می‌گیرد.

نظارت خودکار دما

خبر‌خوب این‌است که نسل‌جدیدی از حسگرهای‌هوشمند مبتنی‌بر فضای‌ ابری، می‌توانند به‌طور خودکار، شرایط دمای‌پزشکی را در زمان واقعی زیر نظرداشته‌باشند. آنها در یخچال‌های‌ بخش‌ها، آزمایشگاه و داروها قرار می‌گیرند و می‌توانند بصورت‌هوشمند پیکربندی‌شوند تا از هشدارهای‌کاذب جلوگیری‌کنند. همچنین در صورت بالاتر بودنِ دما از پارامتر های تعیین شده ، هشدار هایی ارسال کنند . به‌ جای‌ به‌ صدا درآوردن هشدارهای‌ صوتی، کارکنان‌ مربوطه، هشدارهایی‌ بصورت متن‌ یا ایمیل را درهر دستگاهی‌که دارای‌ اینترنت است، دریافت‌می‌کنند. مدیران نیز دیدِ کاملی از آنچه اتفاق افتاده و نحوه رسیدگی به این حادثه ، دارند .

از آنجایی که نظارت خودکار دما ، به طور مداوم، به‌صورت 24‌ساعته و در7روز‌هفته، انجام می شود ، یک‌رکورد‌ ناگسستنی از چگونگی تغییردما در طول‌زمان وجود دارد که می‌توان به‌ راحتی به‌ آن دسترسی‌ داشت و با تنظیم کننده‌ها به‌اشتراک گذاشت.

اکنون پس از این توضیحات ، به 6 مورد از مزیت های نظارت خودکار دما ، می پردازیم :

1 – به حداقل رساندن هشدار های کاذب با نظارت خودکار دما :

سنسور ها را می توان بصورت انعطاف پذیر پیکربندی کرد تا عملیات عادی یک بخش را در خود جای دهد . برای‌مثال: به‌جای اینکه وقتی درِیخچال باز می‌شود و دما افزایش می‌یابد، به‌جای اینکه فقط زنگ‌هشدار را به‌صدا درآورد، می‌توان حسگر را طوری تنظیم کرد که 15دقیقه منتظربماند تا محیط‌ آرام شود. اگر دما همچنان خیلی بالا باشد ، هشدار به صدا در می آید . بسیاری از بخش ها ، از داروخانه‌های بیمارستان‌های مرکزی، در زمان‌های مشخصی، تحویل‌ها را دریافت می کنند. سنسورها می‌توانند این را نیز درنظر بگیرند که‌ تا باز شدن درها و افزایش‌دما در زمان‌های‌خاص، باعث ایجاد زنگ‌هشدار نشوند .

2 – به تعریف مسئولیت کمک می کند :

تعیین این که چه کسی‌مسئول پاسخ به هشدار است ، می‌تواند در عمل ، یک منطقه‌خاکستری‌باشد. نظارت خودکار مبتنی بر فضای‌ابری، دیدِ کاملی از آنچه اتفاق می‌افتد را فراهم می‌کند. در نتیجه ،هم کارکنانِ پرستاری و هم کارکنانِ داروخانه، در مورد وظایف خود و اینکه چه کسی باید پاسخ دهد، روشن هستند.

3 – کاهش ضایعات دارو :

بیمارستان‌ها هزاران پوند کالا نگه‌داری می‌کنند. اغلب این تدارکات، در اتاق‌های‌ِپزشکیِ‌بدون سرنشین ، در بخش‌ها نگهداری‌می‌شوند. به این معنی‌که آلارم‌ها ممکن است توسط کارکنان شنیده نشوند. کالاهای‌ ارزشمند را می‌توان با تغییرات دما ، بی‌فایده ارائه کرد . با هشدار دادن به کاربران بصورت الکترونیکی، مسائل را می توان قبل از خراب شدن محصول، بررسی و با آن برخورد کرد.

4 – حداکثر بهره وری فرآیند :

اگر پرستاران یا کارکنان داروخانه به‌صورت دستی‌خوانشِ‌دما کنند یا به آلارم‌ها پاسخ دهند، نمی‌توانند روی وظایف اصلی خود متمرکز شوند. نظارت خودکار دما ، زمان را قادر می‌سازد تا بهتر مصرف شود، کارایی را افزایش می‌دهد و به این ترتیب هزینه‌حفاظت از دارو را کاهش دهد.

5 – اطمینان از ایمنیِ بیمار :

محرک اصلی نظارت بر دما، حفاظت از اثربخشی داروها و در نتیجه حصول اطمینان از بهره مندی بیماران از درمان آنها است. از آنجایی که نظارت خودکار، دما را به‌طور ثابت اندازه گیری‌می‌کند، هر مشکلی را می توان فوراً شناسایی کرد. همینطور، به کارکنان اجازه می‌دهد تا سریعاً واکنش نشان دهند و از ایمن و مؤثر بودن داروها اطمینان حاصل کنند.

6 – انطباق و گزارش دهیِ آسان تر با نظارت خودکار دما:

کمیسیون کیفیت مراقبت ، فرآیندهای مدیریت دارو و سوابق را در طول بازرسی‌ها بررسی‌می‌کند. آنها به دنبال اطمینان از اینکه رویه ها در حال پیگیری می باشند ، هستند. با استفاده از نظارت خودکارمتصل، ارائه دهندگان یک سوابق کامل، تأیید شده و دیجیتالی از نحوه‌ذخیره‌داروها و نحوه رسیدگی به‌مشکلات دارند. اشتراک گذاریِ این فرآیند ، آسان است و نشان دادنِ انطباق را ساده و ساده‌تر می‌کند.

 

————————————————————————————————————————————————————–

 

برنا فراگرد یک شرکت دانش بنیان ایرانی است که در زمینه ی تولید انواع دیتالاگرهای دما برای استفاده در صنایع غذایی فعالیت میکند. محصولات ما دارای استاندارد های مورد نیاز و عملکرد قابل اطمینان برای نظارت بر دمای مواد غذایی و دارویی هستند.

برای آشنایی بیشتر با دیتالاگرهای دمایِ شرکت برنا فراگرد ، به فروشگاه سایت مراجه فرمایید . و در صورت نیاز به مشاوره میتوانید با ما در تماس باشید. 

 

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا